KONST / Litografier / Färglitografi 13789130
nr 1378 9130
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 8/99, mötesplats, bladets mått: 60x67, oramat löst blad
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:44:42
15/2 12:08:30
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström